×
home o firmie produkty usługi jakość referencje kontakt
☰ SHOW MENU

30 lat Zelkotu

Przewaga dzięki
doświadczeniu

OFEROWANE PRODUKTY

Produkujemy m.in. podgrzewacze wody, przegrzewacze pary, ściany szczelne, ekonomizery, rekuperatory, schładzacze, wymienniki ciepła, skraplacze itp.

więcej informacji

BADANIA I ROZWÓJ

Stała współpraca w projektach takich jak COST czy KMM-VIN pozwala na tworzenie technologii gięcia i spawania przyszłościowych materiałów.

więcej informacji

WKŁAD W EKOLOGIĘ

Wykorzystując wieloletnie doświadczenie oraz zaawansowaną technologię dbamy i inwestujemy w otaczające naszą firmę środowisko naturalne.

więcej informacji

GWARANCJA JAKOŚCI

Wysoka jakość wykonywanych przez nasz zakład usług jest zapewniona dzięki funkcjonowaniu systemu zarządzania jakością ISO 9001.

Dodatkowo wprowadziliśmy system jakości w spawalnictwie według normy EN ISO 3834-2 aby zmaksymalizować kontrolę nad procesem wytwarzanych konstrukcji ciśnieniowych.

więcej informacji

OFEROWANE USŁUGI

Profesjonalne gięcie rur o średnicy do 88,9 mm i promieniu gięcia do R400 oraz zwijanie rur o średnicy do 114,3×2,9 mm.

ZELKOT dysponuje szeregiem uznanych technologii spawania zgodnych z normami EN 15614-1, 15614-8 oraz ASME IX.

więcej informacji

ZELKOT

Prezentacja Firmy

ZELKOT w swojej długoletniej historii wyprodukował kilkadziesiąt tysięcy ton elementów ciśnieniowych do kotłów energetycznych.

Podstawą naszej działalności jest produkcja elementów kotłów energetycznych i ciepłowniczych ze stali węglowych nisko i wysokostopowych, głównie dla energetyki zawodowej i przemysłowej. Produkowane przez nas zespoły pracują w kotłach opalanych węglem kamiennym, brunatnym, gazem, biomasą, papierniach jak również w instalacjach termicznej utylizacji odpadów o szerokim zakresie mocy w tym w kotłach o parametrach nadkrytycznych.

więcej informacji