×
home o firmie produkty usługi jakość referencje kontakt
☰ SHOW MENU

30 lat Zelkotu

Przewaga dzięki
doświadczeniu

Ekologia

Nasze produkty znajdują zastosowanie w urządzeniach służących poprawie jakości środowiska.

Nasza produkcja skupia się na dostawie urządzeń do obiektów, które wykorzystują energię odnawialną i są przyjazne środowisku naturalnemu. Zaliczamy do nich między innymi siłownie opalane biomasą, zakłady termicznej utylizacji odpadów oraz elektrownie słoneczne.

Uczestniczymy w projektach mających na celu obniżenie emisji szkodliwych związków do atmosfery w postaci dwutlenku węgla oraz związków azotu i siarki. Wspólnie z naszymi partnerami budujemy instalacje do termicznej utylizacji odpadów. Na runku krajowym i zagranicznym z powodzeniem dostarczamy elementy kotłów do spalania i współspalania biomasy.

OFEROWANE PRODUKTY

Produkujemy m.in. podgrzewacze wody, przegrzewacze pary, ściany szczelne, ekonomizery, rekuperatory, schładzacze, wymienniki ciepła, skraplacze itp.

więcej informacji

BADANIA I ROZWÓJ

Stała współpraca w projektach takich jak COST czy KMM-VIN pozwala na tworzenie technologii gięcia i spawania przyszłościowych materiałów.

więcej informacji

WKŁAD W EKOLOGIĘ

Wykorzystując wieloletnie doświadczenie oraz zaawansowaną technologię dbamy i inwestujemy w otaczające naszą firmę środowisko naturalne.

więcej informacji